Proč to děláme?

Vína převážně menších lokálních vinařů nabízíme již mnoho let v naší Vinárně Na šikmé ploše v Praze.

Veškerá nabízená vína jsme ochutnávali společně s vinaři v jejich sklepích. Cítíme v nich mnohaletou rodinnou tradici, která se neochvějně odráží v chuti vín. Tito vinaři dělají svou práci s láskou a pokorou. A protože za sebou velice často nemají velký tým lidí, který by se jim postaral o prodej a distribuci vína, rozhodli jsme se je podporovat zřízením tohoto e-shopu, ze kterého jdou objednávky přímo k rukám samotného vinaře. Ať už si vyberete vína bílá, červená, růžová, vždy k vám poputují přímo ze sklepů daného vinaře. Bez meziskladu, zbytečných přirážek a případného zdržení.

Tito vinaři si naši podporu zaslouží, protože dělat víno je baví.

Proč nakoupit právě u nás?

Koupí těchto vín s osobitým charakterem, od menších lokálních vinařů, oceníte jejich nikdy nekončící práci ve vinicích a podpoříte tolik potřebnou tradiční lokální produkci. Vína k Vám jdou bez meziskladů, a odesílá je sám vinař. Vybraná vína z nabízených vinařství můžete také ochutnat ve Vinárně Na šikmé ploše, Mikulandská 3, Praha 1.

Napište nám

Vítáme Vaše komentáře a připomínky. Neváhejte nám napsat, pokud máte tip na lokální vinařství, od kterého byste rádi nakupovali on-line.

12 + 2 =

LOCALWINE s.r.o.

Děbolínská 41
148 00 Praha 4
Kunratice

IČ: 04778821
DIČ: CZ04778821 (plátce DPH)
SZ: C 253257/MSPH Městský soud v Praze

tel: +420 603 481 677

mail: info@vinonasbavi.cz

Ověření věku

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Alkohol mohou nakoupit pouze dospělé osoby. Potvrďte, že jste starší 18 let.

nebo